Temsilcilik Talebi

Satış temsilcilik taleplerinizi, aşağıdaki kısa formu doldurarak gönderiniz. Bilgilerin hatalı veya eksik olması durumunda tarafınıza dönüş sağlanmayacaktır.
Satış temsilciliği, sıradan bir temsilcilik türü değildir. Bir takım şartlar ve sorumluluklar getirir. Bölgeselliğe önem vermekteyiz. Kazanç sistemimiz diğer firmaların sistemlerine benzememektedir. Sizin tarafınızdan sağlanan her türlü satış ve müşteri kazanımından tek sefer değil, sürekli kazanç sağlarsınız. Bu oranlar, temsilcilik sözleşmesinde belirtilmektedir.
Müşteri ilişkilerinde çok hassas davranmaktayız. Gizlilik politikamız çok hassastır. Sözleşme maddelerinden herhangi birinin ihlal edilmesi size ciddi yaptırımlar getirebilir.
Satış Temsilciliği Ön Başvurunuz onaylandığında, sizinle detaylı görüşme sağlanır, sözlü anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşmeler imzalanır. Sizin, bizim ve müşteri hakları adil ölçüde korunur.
Kazanç oranlarınız ve yetkileriniz, bulunduğunuz bölgedeki konuma göre belirlenir.
Yukarıda kısaca bahsedilen ön şartları kabul ediyorsanız aşağıdaki talep formunu doldurabilirsiniz. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Talep Formu

 • Aşağıdaki formu doldurduktan sonra, talebiniz ile ilgili yetkili personelimiz tarafından aranacaksınız.

 • İşletme Özelliği  :
  Telefon Gideri  :
  İş Alanınız (veya sektör)  : (Örn.: ulusal mobilya imalatı)
  Sektör Yaşı  :
  Şube Sayısı  :
  Resmî Bayi Sayısı  :
  Şirket Merkezi  :
  İsim ve Soyisim  :
  İletişim Numaranız  : (size hızlı ulaşabileceğimiz numara)
  E-posta Adresiniz  :
       
    Bize Web Site Adresinizi, İşiniz ve Beklentilerinizle İlgili Yazmak İstediklerinizi Belirtebilirsiniz.

  (bu alanı doldurmayabilirsiniz)
       
     


     

  İşletmemiz 19 yıldır müşteri gizliliğine ve rahatına önem vermiştir. Bu nedenle 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcılarımıza tek bir reklam, kampanya ve benzeri amaçlarla e-posta ve sms gönderilmemiştir. (Reklam ve benzeri kanunların olmadığı yıllarda da Spam yapmadık.)