Bu Sayfada, TurkGrup gizlilik ilkeleri belirtilmiştir. Aykırı bir durum olduğunu düşünürseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

1) TurkGrup, sitenin belli başlı yerlerinden kullanıcılardan bilgi toplamaktadır. Bu bilgiler herhangi bir servise abonelik işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu bilgiler yasal kurumlar tarafından istenmedikçe 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
2) Kayıt esnasında istenilen bilgiler, kullanıcının gerçekliğini ve gerekli iletişim kurulabilmesi için istenmektedir.
3) Kullanıcı, işlemlerini kullanıcı adı ve şifresiyle yapabilmektedir. Bu bilgileri yalnızca kullanıcı kendi bilmelidir.
4) Kullanıcı, kendi hesabında bulunan kişisel bilgilerinin bazılarını, ilgili linkler aracılığı ile güncelleyebilir. Üyeliğini iptal edebilmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir.
5) Kullanıcıya ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleri ile paylaşılabilir. Bu bilgiler kullanıcının kişisel bilgilerini içermemektedir.
6) Alınan bir hizmet, 3.şahıslar/kurumlardan sağlanıyor ise, kullanıcının satın alacağı hizmet aboneliği için, 3. şahıslar/kurumlara kişisel bilgiler aktarılabilir. 3. şahıs/kurum bu bilgileri, hizmeti sağlamak amacı dışında kullanmaz. 3. taraf kurum ve kuruluşların hizmet verme şekli, sözleşmesi ve içeriklerinden TurkGrup sorumlu tutulamaz.
7) Kullanıcıların kullanıcı bilgilerini sürekli girmelerini engellemek amacı ile sitede cookieler kullanılmaktadır. Cookiler kullanıcıların bilgilerinin tespit edilmesine yol açmaz.
8) Sitenin daha işlevsel ve güvenli olmasını sağlamak amacı ile demografik olarak bilgi toplanması ve IP adreslerinin kaydedilmesi sağlanır. Kaydedilen demografik bilgiler kimliğinizin saptanmasını sağlamaz.
9) Siteden başka sitelere linkler verilebilir, bannerlar ve reklamlar yayınlanmaktadır. Bu amaçla yönlendirilen sitelerin içeriklerinden, gizlilik politikalarından ve reklam içeriklerinden TurkGrup sorumlu değildir.
10) Bu sitede kullanıcıların her türlü güvenliği düşünülmüş ve gerekli önlemler alınmıştır. Kullanıcı sayfaları dolaşırken SSL teknolojisi ile bilgiler şifrelenmiş şekilde iletilmektedir. Ancak yine de internete açık ortamların tam anlamıyla güvenli olduğunun hiçbir firma, kurum/devlet kurumu, kuruluşlar garanti veremez. Bu nedenle bilgisayarınızda lisanslı ve güncel antivirüs yazılımları kullanmalısınız. Bu bile tek başına yeterli olmayabilir.