Bu Sayfada, TurkGrup site kullanım sözleşmesi şartları belirtilmiştir. Aykırı bir durum olduğunu düşünürseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

1) turkgrup.com sitesine girmekle tüm şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
2) turkgrup.com sitesinde yer alan görsel ve yazılı materyaller herhangi bir zaman diliminde değiştirilebilinir veya tamamen kaldırılabilir.
3) Kullanıcının kendine tahsis edilmiş olan hizmetlerinde kullandığı ve siteye kaydettiği tüm materyaller kendisine aittir. Yasal olarak herhangi bir şikayet, dava ve suç teşkil eden her türden kanuni yaptırımlarda, muhattabın kendisi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
4) Abonelik gerektiren hizmetlerin kullanılması durumunda kullanıcıdan bilgiler istenmektedir. İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz girmeyi ve kişisel, iletişim ve gerekli bilgilerin değişmesi durumunda, kullanıcı alanındaki bilgileri güncel tutmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.
5) turkgrup.com sitesine giren herhangi bir ziyaretçi, siteye zarar verici herhangi bir materyal ve yasalara aykırı türden davranış sergilemeyeceğini kabul ve beyan eder. Aykırı durumda yasal olarak kendini suçlu kabul eder ve kendisine yöneltilecek her türlü suçlamayı kabul ettiğini ve gerekli tazminatların ve yaptırımların kendisi tarafından karşılayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
6) TurkGrup kullanım sözleşmesine uymayan kullanıcıları yazılı veya sözlü olarak uyarabilir, kullanıcıya ait servisleri kısmen veya tamamen durdurabilir yada silebilir. Gerek gördüğü durumlarda yasal yollara başvurabilir. Kullanıcı böyle bir durumda tüm sorumluluğu kabul, beyan ve taahhüt eder.
7) Telekom operatörleri, servis sağlayıcılar, yer sağlayıcılar ve diğer hizmet/ürün sağlayıcılar taraflı kaynaklı ödeme veya sorunlarda muhatab ilgili şirketlerdir. TurkGrup' un bu şirketler adına ödeme alma, hizmet sunma, arıza giderme ve herhangi bir sebeple hizmeti durdurulmuş olan ürünü hizmete alma sorumluluğu bulunmamaktadır.
8) TurkGrup yalnızca kendi yazılım ve uygulamalarından sorumludur. Müşterinin talep ettiği yazılım ve uygulama hatalarına karşı 14 (ondört) gün çalışabilirlik kontrolü yapmak zorunda ve bu süre içinde hiçbir yazılı itirazda veya iptal talebinde bulunmadıysa sistemin doğru ve tam çalıştığını kabul etmiş sayılır.