İnsanlar Kurumsal İmajı Olan Firmaları Tercih Ediyor

Her işletmenin çevresinde mutlaka bir imajı vardır. Ancak birçok kaliteli işletmeler, yeteri kadar kendini ifade edemediklerinde, sınırlı kalmaktadırlar. Siz, ürünlerinizi ve imajınızı yeterince sağladığınızı sanarsınız. Ancak analiz yaptığımızda ve işletmeniz hakkında sorular sorduğumuzda, dışarıdaki kişiler beklenilenden farklı yanıtlar verirler. Müşterimiz şimdilik bize yetiyor diyen işletmeler, hep rakiplerini arkadan takip etmek zorunda kalmışlardır. Bir işletme öz sermayesini arttıramıyorsa ki bu kesinlikle şart, geldiği noktanın ötesine geçemiyor demektir. Kazancını arttırmak demek sermaye arttırmak demek değildir. Sermaye arttırma, şirketin öz malvarlığını arttırmak demektir. Yani şirketinize yeni değerler kazandırma demektir. Ticaret odasında göstermelik sermaye arttırmayla karıştırılmamalıdır.
Kısaca şirketiniz sizi zengin ediyor ama kendisi yerinde sayıyorsa adım atılmıyor demektir. Gelecekteki teknolojileri göz önünde bulundurduğumuzda, (ki biz 2000 yıllarında ön gördüklerimizin hepsi şuan yaşanmaktadır) adım adım kademe kat eden işletmeler hem acemilik çekmeden adapte olabilmekte, hem de daha fazla kazanç sağlamaktadırlar. Birden yeni girişimlerde bulunanlar ise önemli risk almaktadırlar.
Biz size gerçek analiz, denenmişlik ve ekiple hizmet sağlıyoruz. Biz yalnızca işini ciddiye alan işletme sahipleriyle çalışmayı seviyoruz. Çünkü size en iyi hizmeti bu şekilde sağlıyoruz.
Kurumsal Kimlik hizmetini size sağlayabilmek için çok fazla soru soruyor ve gerek yerel, gerekse ulusal arenada sizi dışarıdan takip edip analizler yapıyoruz.
Böylece Biz, En İyi Hizmeti Size Sunuyoruz.


Talep Formu

 • Aşağıdaki formu doldurduktan sonra, talebiniz ile ilgili yetkili personelimiz tarafından aranacaksınız.

 • İşletme Özelliği  :
  Telefon Gideri  :
  İş Alanınız (veya sektör)  : (Örn.: ulusal mobilya imalatı)
  Sektör Yaşı  :
  Şube Sayısı  :
  Resmî Bayi Sayısı  :
  Şirket Merkezi  :
  İsim ve Soyisim  :
  İletişim Numaranız  : (size hızlı ulaşabileceğimiz numara)
  E-posta Adresiniz  :
       
    Bize Web Site Adresinizi, İşiniz ve Beklentilerinizle İlgili Yazmak İstediklerinizi Belirtebilirsiniz.

  (bu alanı doldurmayabilirsiniz)
       
     


     

  İşletmemiz 19 yıldır müşteri gizliliğine ve rahatına önem vermiştir. Bu nedenle 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcılarımıza tek bir reklam, kampanya ve benzeri amaçlarla e-posta ve sms gönderilmemiştir. (Reklam ve benzeri kanunların olmadığı yıllarda da Spam yapmadık.)