Çağrı Merkezi

Geniş ölçekli çağrı merkezimizde, farklı sektörlerdei birçok teknik terimler kullanılmaktadır. Birçok içeriğin bulunduğu hizmet çeşitliliğine hakim olan personellerimiz, müşterilerimize ses ve destek olmaktadırlar.

İçerik Yönetimi

Bu birim, müşterilerimizin interaktif çalışan sistemlerine destek olurlar. Müşterilerimizin satış ve pazarlamalarında kolaylıklar sağlarlar.

Satış

Hizmetlerimizin sağlıklı şekilde sunulması amacıyla, müşterilerimizin net taleplerini anlama ve bu yönde ürün önerme ve satış gerçekleştirme işlerinden sorumlu birimdir.

Tahsilat

Satış sonrası tahsilat işlemlerini yürüten birimdir. Müşterinin oluşturduğu hizmet talebi tahsilat birimi ekranına düşer. Ödeme, gerek pos ekranından, gerekse banka ekranlarından takip edilir ve provizyon numarası talep numarasına kaydedilir. Bu birim provizyon sonrası onayı işaretlemeden, hizmet kurulum/kullandırım ile ilgili teknik ekibe iş emri düşmez. İş emrini göremeyen ekip gerekli çalışmayı yürütemez.

Geri Bildirim

Bu birim, Satış sonrası ürünlerimizin kullanımıyla ilgili sorunların tesbiti ve geliştirilmesi konusunda kayıt oluşturan birimdir.

Yazılım

Müşterilerimizin hizmet kullanımıyla ilgili olarak gerekli yazılımları kurgulayıp yazan birimdir.

Projelendirme

Kurumsal hizmetlerimizin sunumuyla ilgili, müşterilerimizin taleplerini değerlendirme aşamasını yürüten birimdir.

Özel Destek

Bu birim yalnızca belli hizmet kapsamında bulunan müşterilerimize hizmet verirler. 24 saat olası acil durumlar da dahil olmak üzere sizinle iletişimdedirler. Bu birime çağrı merkezi numaramız üzerinden PIN girilerek ulaşılabilir. Kapsamda bulunan her müşterimizin PIN numarası farklıdır.

Uzak Destek

Bu birim çalışanları, fiilen şirket merkezimizde bulunmayıp, sözleşmeli olarak müşterilerimizin web sitelerine destek sunan birimdir.

CV nizi Bırakın

Sürekli değişen taleplerin karşılanabilmesi adına personel ihtiyacımız olabilmektedir. İlgilendiğiniz birim adını yazarak adresine CV nizi gönderebilirsiniz. Bazı birimlerimiz için, şirket merkezimizde bulunmanız gerekmez.