Hakkında

2000 yılının mayıs ayında ticari olarak faaliyetlere başladık. Bunun öncesi, sektörde varlığımızı sürdürmekteydik. Birkaç kişinin iyi niyetli projeleriyle başladığımız yolculukta, uluslararası sıradan geri kalmamak adına, A.B.D. ülkesinde de etkinliklerimiz oldu. Bilhassa, internet, yazılım ve network dallarında ciddi çalışmalar yürüttük. Büyük firmalarla görüştük, yatırımlar yaptık. Fakat, internette işlenen suçlarla mücadele konusunda henüz ülkemizin yaptırımı olmadığı ve bu konuda aşırı derecede bilinçsizliklerin olumsuz yönlerini üzerimizde fazlasıyla hissettiğimiz yıllarda, hizmet alanlarımızı bu alanda kısıtlı tuttuk ve hatta bazı servislerimizi durdurma kararı almak zorunda kaldık. Bu, hem ülkemizin ilerlemesinde, hem de dürüst ve kaliteli firmaların ilerlemesinde ciddi olumsuzluklar yaşatmıştı. Uzun yıllar zararlarını birçok firma gibi biz de yaşadık. Çünkü, o dönemlerdeki yurtdışı çözüm ortaklarımız, iştirakçilerimiz ve ortaklarımızla uzun süreli sözleşmelerimiz bulunuyordu. Ağır bedellere rağmen sözümüzü eksiksiz yerine getirdik.
Uzun süreli bu zorlu sınavın ardından, hala o eski çözüm ortaklarımızla aramızda sonsuz bir güven devam etmekte ve servislerden faydalanmaktayız. Bu dönemlerde teknik bilgi ve becerilerimizin üzerine, bir de güvenilir kurumsal dost olma idealimiz oluştu. Bu bağlamda, her zorluğun altında ayrı bir başarı öykümüz oluştu.
TurkGrup ünvanını 2004 de kullanmaya başladık. Bundan öncesinde mitolojik olarak Didyma ünvanını kullanmaktaydık. Eski çalışma ve hizmetlerimiz hakkında bilgileri Geçmiş Hizmetler menüsünden görmenizde fayda var.