Resmi Satış Kanalı Talebi

Resmi satış kanalı taleplerinizi, aşağıdaki kısa formu doldurarak gönderiniz. Bilgilerin hatalı veya eksik olması durumunda tarafınıza dönüş sağlanmayacaktır.
Resmi Satış Kanalı, sıradan bir bayilik türü değildir. Bir takım şartlar ve sorumluluklar getirir. Bölgeselliğe önem vermekteyiz. Kazanç sistemimiz diğer firmaların sistemlerine benzememektedir. Sizin tarafınızdan sağlanan her türlü satış ve müşteri kazanımından tek sefer değil, sürekli kazanç sağlarsınız. Bu oranlar, bayilik sözleşmesinde belirtilmektedir.
Müşteri ilişkilerinde çok hassas davranmaktayız. Gizlilik politikamız çok hassastır. Sözleşme maddelerinden herhangi birinin ihlal edilmesi size ciddi yaptırımlar getirebilir.
Resmi Satış Kanalı Ön Başvurunuz onaylandığında, sizinle detaylı görüşme sağlanır, sözlü anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşmeler imzalanır. Sizin, bizim ve müşteri hakları adil ölçüde korunur.
Tam Onay Sürecinin ardından, Çağrı Merkezimize sizin il kodunuz tanımlanır ve doğrudan müşteriler size yönlendirilir. Böylelikle size destek oluruz. Aynı ilde başka Resmi Satış Kanalımız olmaz. Ancak Satış Temsilcisi kabul edilebilir. Bu temsilci size bağlı çalışır ve satışlarından belli oranlarda kazanç sağlarsınız. Böyle bir durum oluşması halinde, Satış Temsilcisi Sorumluluğunu alırsınız. Bu sorumluluk, ek sözleşme altında belirlenir.
Kazanç oranlarınız ve yetkileriniz, vergi levhanızda bulunan ciro üzerinden hesaplanır. Düşük ise, teminat oranı ile denge kurulur.
Şartlar tam olarak sağlanamıyorsa, Satış Temsilciliği sayfamızdan başvuruda bulunabilirsiniz.
Yukarıda kısaca bahsedilen ön şartları kabul ediyorsanız aşağıdaki talep formunu doldurabilirsiniz. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Talep Formu

 • Aşağıdaki formu doldurduktan sonra, talebiniz ile ilgili yetkili personelimiz tarafından aranacaksınız.

 • İşletme Özelliği  :
  Telefon Gideri  :
  İş Alanınız (veya sektör)  : (Örn.: ulusal mobilya imalatı)
  Sektör Yaşı  :
  Şube Sayısı  :
  Resmî Bayi Sayısı  :
  Şirket Merkezi  :
  İsim ve Soyisim  :
  İletişim Numaranız  : (size hızlı ulaşabileceğimiz numara)
  E-posta Adresiniz  :
       
    Bize Web Site Adresinizi, İşiniz ve Beklentilerinizle İlgili Yazmak İstediklerinizi Belirtebilirsiniz.

  (bu alanı doldurmayabilirsiniz)
       
     


     

  İşletmemiz 19 yıldır müşteri gizliliğine ve rahatına önem vermiştir. Bu nedenle 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcılarımıza tek bir reklam, kampanya ve benzeri amaçlarla e-posta ve sms gönderilmemiştir. (Reklam ve benzeri kanunların olmadığı yıllarda da Spam yapmadık.)