Bu Sayfada, İptal / İade Şartları Belirtilmiştir.

1) turkgrup.com sitesinden ürün/hizmet almakla iptal/iade şartlarını kabul etmiş sayılmaktasınız.
2) Deneme amaçlı süreli kullanıma açılan ve deneme süresi henüz dolmamış olan ile henüz sözleşmesi tanzim edilmemiş olan hizmet/ürünler hariç diğer şartlarda sunulan hizmet ve ürünlerin iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
3) 3. taraf kurum tarafından sunulan hizmetlerin iptal ve iadesi ilgili kurum sözleşmelerine tâbîdir ve ödeme ilgili kurum ile aranızda gerçekleşir. TurkGrup ödeme aracısı gösterilemez ve ödeme iade edemez. Sorumluluk siz ve ilgili kurum arasındadır.
4) Telekom operatörleri, servis sağlayıcılar, yer sağlayıcılar ve diğer hizmet/ürün sağlayıcılar taraflı kaynaklı ödeme veya sorunlarda muhatab ilgili şirketlerdir. TurkGrup' un bu şirketler adına ödeme alma, hizmet sunma, arıza giderme ve herhangi bir sebeple hizmeti durdurulmuş olan ürünü hizmete alma sorumluluğu bulunmamaktadır.
5) turkgrup.com sitesine giren herhangi bir ziyaretçi, siteye zarar verici herhangi bir materyal ve yasalara aykırı türden davranış sergilemeyeceğini kabul ve beyan eder. Aykırı durumda yasal olarak kendini suçlu kabul eder ve kendisine yöneltilecek her türlü suçlamayı kabul ettiğini ve gerekli tazminatların ve yaptırımların kendisi tarafından karşılayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
6) TurkGrup kullanım sözleşmesine uymayan kullanıcıları yazılı veya sözlü olarak uyarabilir, kullanıcıya ait servisleri kısmen veya tamamen durdurabilir yada silebilir. Gerek gördüğü durumlarda yasal yollara başvurabilir. Kullanıcı böyle bir durumda tüm sorumluluğu kabul, beyan ve taahhüt eder.