Çözüm Ortaklığı

Biz, gizlilik ilkelerimiz dahilinde, en iyi hizmeti müşterilerimize sunmak istiyoruz. Amacımız sadece para kazanmak değildir. Kaliteli ürünleri, hizmetleri, servisleri müşterilerimize sunarak memnuniyet sağlamak, kendimizi ve sizi daha başarılı, daha istikrarlı olanaklara ulaştırmayı hedefliyoruz.
Kısa vadeli iş çözümleri bize göre değildir. Gerekli araştırmaların ardından sizinle temas kuracağımızı belirtmek isteriz.
Sektörünüz her ne olursa olsun, yasalar dahilindeki her türlü ürünlerinizi değerlendiriyoruz. Bazı ürün grupları, satış sonrası problem yaşama ihtimallerine karşı tercih edilmeyebilir.
Gerekli şartlar oluştuktan sonra, her ürünü hizmete sunacağımız anlamına gelmez. Müşteri memnuniyetimizde aksamaya sebep olabilecek ürünleri bunların dışında tutuyoruz.
Size ait herhangi bir ürünü sunarken, müşteri ile aranızda sözleşme yapılır. Ödemeyi doğrudan size yaparlar ve ürünü ve ürün faturasını ulaştırmakla mükellefsiniz.
Kaliteli ve sorunsuz müşteri portföyü edinmek ve yukarıdaki kısa ön şartları kabul ediyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Amacımız, her iki tarafın hakları korunarak hizmet ulaştırmaya çalışmak. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Talep Formu

 • Aşağıdaki formu doldurduktan sonra, talebiniz ile ilgili yetkili personelimiz tarafından aranacaksınız.

 • İşletme Özelliği  :
  Telefon Gideri  :
  İş Alanınız (veya sektör)  : (Örn.: ulusal mobilya imalatı)
  Sektör Yaşı  :
  Şube Sayısı  :
  Resmî Bayi Sayısı  :
  Şirket Merkezi  :
  İsim ve Soyisim  :
  İletişim Numaranız  : (size hızlı ulaşabileceğimiz numara)
  E-posta Adresiniz  :
       
    Bize Web Site Adresinizi, İşiniz ve Beklentilerinizle İlgili Yazmak İstediklerinizi Belirtebilirsiniz.

  (bu alanı doldurmayabilirsiniz)
       
     


     

  İşletmemiz 19 yıldır müşteri gizliliğine ve rahatına önem vermiştir. Bu nedenle 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcılarımıza tek bir reklam, kampanya ve benzeri amaçlarla e-posta ve sms gönderilmemiştir. (Reklam ve benzeri kanunların olmadığı yıllarda da Spam yapmadık.)