Alan Adı Kaydı, Adresinize Özel E-posta Adresi, Firma Bilgileri Ön Sayfa, Haritalara Ekleme ve 1000 adet QRkodlu Kartvizitiniz hazır

İnternette yer almak, müşterilerinize kendi özel mail adresinizle yazışmak ve arama motorlarının işletmelere özel tanıdığı haritalarda yer almanız için size ekonomik fırsat sunuyoruz. Ayrıca 1000 adet QR kodlu kartvizit hediye ediyoruz.

Talep Formu

 • Aşağıdaki formu doldurduktan sonra, talebiniz ile ilgili yetkili personelimiz tarafından aranacaksınız.

 • İsim ve Soyisim :
  Sektörünüz :
  Yetkili Servis misiniz :
  Gsm Numaranız :
  E-Posta Adresiniz :
       
     


     

  Talebimden Vazgeçersem Bir Ücret Ödeyecek miyim ?

  Hayır. Talep formunuz bize ulaştıktan sonra, yetkili personelimiz gerekli bilgileri almak ve son onay için sizi arayacaktır. Dilerseniz iptal talebinizi iletebilirsiniz. Hizmetten faydalanmadığınız için size faturalandırma yapılmayacaktır.

  Ödemeyi Nereye Yapacağım ?

  Yetkili Servis Sağlayıcı tarafından, talep ettiğiniz alan adının size tahsis edilmesinin müsait olup olmadığı kontrol edildikten sonra sizinle iletişime geçilecek ve ödemenizi ilgili sağlayıcıya yaptıktan sonra hizmetleriniz aktif edilecektir. Hizmet aktif olduktan sonra iptal edilemez.

  Alan Adı Kayıt Süresi Nedir ?

  Bahsedilen alan adı kaydı, firma bilgilerinin yayını ve e-posta adresi kullanım süresi 1 yıldır. 1 Yıl sonunda süreyi tekrar uzatmanız gerekir. Süre uzatılmadığı takdirde hizmet duracaktır.

  Yenileme Zamanı Geldiğinde Yenileme Yapmazsam Bir Ücret Ödeyecek miyim ?

  Hayır. Süre bitimine yakın, Servis Sağlayıcı sizi bilgilendirecektir. Kullanıma devam etmediğiniz takdirde herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır. Ancak alan adınız boşa düşeceğinden, başkaları tarafından alınabilir duruma geçecektir. Bir başkası kayıt ederse, tekrardan aynı adresi kullanamayabilirsiniz.

  Zamanı Dolmadan Kullanımı Durdurabilir miyim ?

  Evet. Yenileme süresi gelmeden hizmeti durdurabilirsiniz. Bunun için Servis Sağlayıcıyla iletişime geçmelisiniz. Ancak, kalan süreye ilişkin bir geri ödeme sözkonusu olmayacaktır. Alan adı ve bağlantılı hizmetler en az 1, en fazla 10 yıl tescil edilebilirler.

  Kartvizitlerim Nasıl Olacak ?

  Çok renkli ön ve arkalı mat selefon kaliteli kağıda basılacak şekilde grafikerlerimiz tarafından gerekli tasarım arzu ettiğiniz gibi yapılacak ve onayınızdan sonra baskıya verilecektir.

  QRkod Nedir ?

  Kartvizitiniz üzerinde Web adresiniz veya ad-soyad ve telefon gibi istediğiniz bilginin, Örnekte gösterildiği şekilde kartvizitinizde yeralacaktır. Akıllı telefonlardan okutulduğunda müşterileriniz direk web sitenize bağlanabilirler veya sizi rehberlerine kolayca ekleyebilirler.

  Alan Adı Kaydı Nedir ?

  www.firmaadiniz.com gibi size özel bir domain kaydıdır. Tercih ettiğiniz adres sizin adınıza tescil edilir.

  Özel E-posta Adresi Nedir ?

  siparis@firmaadiniz.com, muhasebe@firmaadiniz.com, isim.soyisim@firmaadiniz.com gibi oluşturabileceğiniz mail adresleridir.

  Ön Sayfa Nedir ?

  Tescil edilen alan adınıza, firmanıza ait adres, telefon gibi ziyaretçilerinizin görmesini istediğiniz bilgilerin yayınlanmasıdır.

  Haritalara Ekleme Nedir ?

  Alan adı, Firma ünvan, adres ve telefon numaralarınızın arama motorunda haritalara eklenerek daha ulaşılabilir olmanızı sağlamaya yardımcı olabilecek işlemdir.